EMPOWERMENDI PODCAST
"KONKURENTSIEELIS" NÜÜD SPOTIFYS

Kuidas ehitada edukaid tooteid, mida inimesed armastavad ning edukaid ettevõtteid, kus inimesed on kaasatud, inspireeritud ja pühendunud? Yook Production AS on Eesti toiduainetööstuse uusim ettevõte, kes on otsustanud revolutsiooni teha. Nende ambitsiooniks on teha maailma parimat kaerajooki...

Rahva Raamatu pood Viru Keskuses valiti 2 aastat tagasi Londoni raamatumessil maailma parimaks raamatupoeks. Klientide poolt neile antav soovitusindeks on koguni 87. Poe külastajad kirjutavad sotsiaalmeedias, et jääksid poodi isegi ööbima...

Martin Länts jagab juhtimisprintsiipe, mis on aidanud tema meeskonnal Bigbanki kiires arengus hoida. Kümme aastat tagasi seadis Bigbank eesmärgiks 10 aastaga kasvada 10 korda suuremaks. Tänaseks on Bigbanki varade maht võrreldes 2013. aastaga 7 korda suurem...

Kui juhid ütlevad, et nad värbavad oma meeskondadesse endast targemaid inimesi, siis talendid otsivad juhte, kes on omas valdkonnas neist targemad ja omavad ambitsioonikat visiooni, mis võimaldab ka talendil areneda.Võidavad ettevõtted, kus on juhtmeeskonnas...

Tarmo Ulla jagab oma kõige olulisemaid juhtimisprintsiipe, mida ta on edukalt kasutanud Swedbankis võitvate meeskondade treenimisel.
Kuidas juurutada juhtimiskultuuri, kus inimesed on kaasatud, inspireeritud ning soovivad organisatsiooni edule kaasa aidata? Võidavad vaid need meeskonnad, keda on treenitud võitma! 

Merko Ehitus on NASDAQ Tallinn börsil noteeritud ehitus- ja kinnisvarakontsern, mis teeb äri Eestis, Lätis, Leedus ja Norras.
Merko Ehitust on 17 aastat järjest hinnatud kõige konkurentsivõimelisema ehitusettevõtte auhinnaga ning 15 aastat järjest on nad püsinud atraktiivsete tööandjate teravas tipus. Kuidas Merko meeskond loob konkurentsieelise pidevalt muutuvates oludes?

Piret Põldre-Vahur jagab juhtimisprintsiipe, mis on aidanud tema meeskonnal Confido kiires arengus hoida. "Greatness Starts with Hiring the Right People"
Lisaks õigete inimeste värbamisele on juhi üheks suurimaks ülesandeks oma tipptegijatest isiksused meeskonnana kokkumängima suunata moel, et tekiks sünergia, kus kehtib võrdus 1+1>5.

Parimad talendid soovivad mängida võitvates tiimides
Nii nagu spordis, nii ka äris, tagab suurepärase tulemuse see, kui nutikalt on koostatud treeningplaan ja kui distsiplineeritult seda ellu viiakse. 
Just see on juhi põhiroll - olla oma meeskonna peatreener. Kuidas teekonda tippu planeeritult üles ehitatakse ning mida saab siit organisatsioonide meeskondadesse üle võtta?