BLOGIARTIKLID

Nortali X-Factor

Olen mitu aastat järjest esitanud endale küsimuse, mis imega sai Nortal hakkama aastal 2010? Nad on tänaseks kasvanud samaväärsetest ettevõtetest 20 korda suuremaks! 2010 aastal oli Nortal sama suur kui Proekspert, Net Group või mõni teine tarkvara arendusmaja.

Kolm enam levinud põhjust, miks ettevõtetes raha põleb

Raha põlemine, õigemini raha põlemise peatamine on varasemast veelgi kriitilisemaks muutunud just praegusel turbulentsel kobarkriiside perioodil, sest olud on muutunud keerulisemaks.

Needus nimega evolutsioon

Muutustega kohanemisest on saanud varasemast veelgi kriitilisem võimekus just praegusel turbulentsel kobarkriiside perioodil, mil olud on hüppeliselt keerulisemaks muutunud.

Kingi endale elu ägedaim aasta - Tehtud!

Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et eelmise aasta detsembris kutsuti mind Aero Purjetajate Liidu kohtumisele, kus Marko Lillenthal käis välja ühe idee. Vahemerel on äge võistupurjetada - ilm on hea ja päeva lõpus saab sõpradega head õhtusööki nautida.

Mis kuradi kultuur?

Tuntud ameerika kirjanik ja filosoof David Foster Wallace'le on suurima tuntuse toonud, tema poolt 2005 aastal Kenyon College lõpetajatele peetud kõne, mis algab ühe väikese mõistulooga: Kaks noort kala ujuvad mööda jõge ning neile ujub vastu vanem kala, kes küsib viisakalt: "Hommikust mehed, kuidas vesi on?". Ujunud mõne aja mööda jõge edasi, küsib äkki üks noor kala teiselt: "Mis kuradi vesi?".

Ma olen iseenda poolt loodud kunstiteos

Auguste Rodinist kirjutatud raamat “Alasti tulin ma ...” on teos, mis mind noormehe eas oluliselt mõjutas. Raamatust on pärit sõna, juhtprogramm, mis mind on läbivalt käivitanud - KIRG.

Töötaja või inimene?

Kohtusin Sinne Naruskbergiga Teliast, kelle üheks suurimaks väljakutseks on see, kuidas muutnud töökorralduse juures mõista, mida inimesed tegelikult tunnevad.

Ära kutsu kurja karja

Ott on kirglik rallisõitja. Ta armastab kiirust, adrenaliini ning eriti väljakutseid, mida kurvilistel radadel sõitmine talle pakub. Ta on õppinud, et rallisõit ei ole lihtsalt kiirendamine ja kurvide läbimine, vaid see nõuab täielikku keskendumist õigetele asjadele ja fookust igal hetkel.