SAABUVAD SÜNDMUSED

Piret Mürk-Dubout vastutuab Tallink Grupi juhatuse liikmena rahvusvahelise müügi-, turunduse, klienditeeninduse, pardateenuste, toitlustuskontseptsioonide ja reisikaubanduse arengu eest Tallink/SiljaLine kontserni üksustes Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis ja Saksamaal.
2020. aasta märtsis tabas maailma koroonaviiruse puhang, mis seiskas üleöö teenusmajanduse sektori pea täielikult. Räägime Piretiga, kuidas nad oma meeskonnaga lootusetuna tunduvast olukorrast võitjana väljusid.

Paavo Siimann on on investor ja kõrgelt hinnatud finantsjuht ning finantsekspert. Räägime Paavoga millise kultuuriga ettevõtteid investorid väärtustavad, milliseid meeskondi ja juhte nad hindavad. Milliseid juhtimissüsteeme eelistavad ning milliseid finantsnäitaitajaid jälgivad.

Kvartalipõhise planeerimise eesmärk on määratleda organisatsiooni jaoks järgmise kolme kuu kõige olulisem arengusamm või muutus, mis parendab oluliselt ettevõtte tulevast konkurentsivõimet. Kogu organisatsioon joondub 4x aastas vastu kõige tähtsamat eesmärki, mis muudab organisatsiooni ja seal töötavate inimeste arengu 4 korda kiiremaks ning tõhusamaks.