livewebinar-logo-dark.png
webinar-cover.png

VAATAMISEKS TÄIDA PALUN VORM NING SAAD KOHESE JUURDEPÄÄSU!

KUIDAS MEESKONNAGA VÕIMATUNA TUNDUVAST OLUKORRAST VÕITJANA VÄLJUDA?

2020. aasta märtsis tabas ootamatult kogu maailma koroonaviiruse puhang, mis seiskas üleöö teenusmajanduse sektori pea täielikult. Räägime Piretiga lähemalt, kuidas nad Tallink Grupi meeskonnaga lootusetuna tunduvast olukorrast võitjana väljusid. Ning ka laiemalt, kuidas nad pidevalt muutuva keskkonnaga kohanduvad ja muutustest sageli konkurentsieelise välja võluvad.

Piret Mürk-Dubout vastutuab Tallink Grupi juhatuse liikmena rahvusvahelise müügi-, turunduse, klienditeeninduse, pardateenuste, toitlustuskontseptsioonide ja reisikaubanduse arengu eest Tallink/SiljaLine kontserni üksustes Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis ja Saksamaal.

Enne praegust positsiooni oli Piret AS Tallinna Lennujaama juhatuse esimees. Piret on töötanud mitmetel juhtivatel ametikohtadel nii Eestis kui Rootsis, kus töötas Telia Grupi peakontoris Stockholmis äriarenduse valdkonna direktorina, arendades strateegilisi fookusteemasid Telia äriüksustega Skandinaavias, Euraasias ja Euroopas. Piret on töötanud Telia Eesti juhatuse liikmena ning enne seda EMT juhatuse liikmena, Elion Ettevõtted AS kommunikatsioonidirektorina ja AS Eesti Telekomi strateegiajuhina.

​Piretit intervjueerib tippjuhtide kasvutreener Toomas Danneberg, kes küsib tavaliselt klientidelt: "Mitu korda suuremaks tahad saada?"
​Olgu selleks siis Bigbank, Coop või LHV. Valem on ikka sama - saad just seda mida tahad.


Kui sinul või sinu meeskonnal on ambitsioonikad eesmärgid, siis vaadake kindlasti seda inspireerivat kogemuslugu kogu juhtmeeskonnaga, nii saate kõik inimesed ühele lainepikkusele!

VAATAMINE ON TASUTA, KUID VAJALIK ON
EELNEV REGISTREERIMINE

© Empowerment 2024 | Empowering tomorrow’s champions of change

EMPOWERING YOUR TEAM, YOUR TIME AND LIFE