livewebinar-logo-dark.png
webinar-cover.png

REGISTREERI KOGEMUSLUGU VAATAMA SIIN!

 6. juuni

Neljapäeval, 6. juunil, kell 9:30

MILLISEID JUHTE JA MEESKONDI
INVESTORID VÄÄRTUSTAVAD?

Räägime Paavo Siimanniga, millise kultuuriga ettevõtteid investorid väärtustavad, milliseid meeskondi ja juhte nad hindavad. Milliseid juhtimissüsteeme eelistavad ning milliseid finantsnäitajaid jälgivad.

Paavo on investor, mentor, koolitaja ning kõrgelt hinnatud finantsjuht ja -ekspert.
Ta on investeerinud enam kui 30 iduettevõttesse.

Paavo on töötanud finantsjuhina Circle K Eesti ning AstraZeneca Baltikumi ja SRÜ piirkonnas. Paavo on hinnatud investorkogukonna liikmena, lisaks Eesti Ettevõtlike Noorte koja (JCI) ja Investeerimisklubi auliige ning Eesti Mentorite koja ja Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni liige. Paavo on praegu Äripäeva raadio ja olnud varasemalt Investeerimisklubi saatejuht.  

Paavo on oma teadmisi jaganud ka EASi alustava ettevõtja baaskoolituse ning kasvuettevõtjate ärimentorluse programmide raames ning teinud paljudele ettevõtetele sisekoolitusi. Lisaks eelnevale õpetab ta rohkem kui 20 aastat Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele finantsaruannete analüüsi, äritulemuse juhtimise ja majandusarvestuse valdkonna õppeaineid. Paavot tunnustati 2018. aasta Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna parima õppejõu tiitliga.

Paavot intervjueerib tippjuhtide kasvutreener Anti Orav, kes on suurettevõtete ja kontsernide tippjuhina tegutsenud pea 25 aastat

Kui sinul või sinu meeskonnal on ambitsioonikad eesmärgid, siis vaata kindlasti seda inspireerivat kogemuslugu.

PS. Vaadake kogu juhtmeeskonnaga, nii saate kõik inimesed ühele lainepikkusele!

OSALEMINE ON TASUTA, KUID VAJALIK ON
EELNEV REGISTREERIMINE

© Empowerment 2024 | Empowering tomorrow’s champions of change

EMPOWERING YOUR TEAM, YOUR TIME AND LIFE