VEEBISEMINAR JUHTIDELE

livewebinar-logo-dark.png
webinar-cover.png

SALVESTUSE VAATAMISEKS TÄIDA PALUN VORM NING SAAD KOHESE JUURDEPÄÄSU!


Kuidas juurutada juhtimiskultuuri, kus inimesed on kaasatud, inspireeritud ning soovivad organisatsiooni edule kaasa aidata?

Milliste tööriistadega mõõta meeskonna võimekust ja tulemuslikkust?

​Kuidas panna juhtmeeskond tööle neid inspireeriva eesmärgi suunas? Kuidas teha raskeid valikuid ja viia ellu muudatusi organisatsioonina nii, et iga liige aitab kaasa üksteise sihtide täitmisele?

Work the team, then the problem – when leader faced with a problem or opportunity, the first step is to ensure the right team is in place and working on it.
- Bill Campbell -

VAATAMISEKS ON VAJALIK EELNEV REGISTREERUMINE

ESINEJAST

Veebiseminari viib läbi Anti Orav, kes on enam kui 25 aastat juhtinud erinevaid meeskondi ning ettevõtteid, kus on pühendunud inimesed ning mis on teinud läbi suurepärase arengu.


Antil on olnud oluline roll juhi ja treenerina paljude ettevõtete edulugudes: Pipelife Balti 100 inimesega meeskonna ambitsiooniks oli 3-5 aastaga saavutada 2x käibe kasv ning muuta Tallinna tootmisüksus Põhjala regiooni tõhusaimaks. Selleks rakendati terviklikku juhtimissüsteemi GBF, mis andis neile vajalikud arengueeldused. Varem panustas Anti erinevates rollides toiduainetööstuse grupi ORKLA arengusse.

Peale lahkumist Pipelife juhi kohalt on Anti täielikult pühendunud peamiselt Eesti ettevõtete arengu toetamisele. Ta on mentoriks ja GetBigFast treeneriks järgmistele ettevõtetele: Flagmore, Progear, RoofitSolar, Soulteam, forkNAV jt.

Organisatsiooni ja inimeste arengu toetamist on Anti alati võtnud “isiklikult”. Juhiteel on olnud tema motoks: Inimesi arendades loome väärtust. Viimaste aastate kogemused kinnitavad tõekspidamist, et ettevõtte tulemuslikkuse märkimisväärne tõus eeldab kultuurimuudatust ja on võimalik vaid juhtimissüsteemi muutmise teel.

man-bio-placeholder4.jpg

© Empowerment 2024 | Empowering tomorrow’s champions of change

MORE MONEY, MORE TIME, MORE FUN