livewebinar-logo-dark.png
webinar-cover.png

KOGEMUSLOO VAATAMISEKS TÄIDA PALUN VORM NING SAAD KOHESE JUURDEPÄÄSU!

FOOKUS JA DISTSIPLIIN
VIIVAD MEESKONNA SIHILE

Martin Länts jagab juhtimisprintsiipe, mis on aidanud tema meeskonnal Bigbanki kiires arengus hoida

Kümme aastat tagasi seadis Bigbank eesmärgiks kasvada 10 aastaga 10 korda suuremaks. Tänaseks on Bigbanki varade maht võrreldes 2013. aasta lõpuga üle 7 korra suurem.

Bigbanki x-factoriks on arengule suunatud organisatsioonikultuur, ​mida toetavad süsteemid ning protsessid, mis aitavad:

  • seada fookuse eesmärkidele (prioriteedid), mille saavutamine loob konkurentsieelise
  • hoida inimeste fookus eesmärkidega seotud oluliste asjade elluviimisel
  • hoida asjad läbipaistvad, mis tagab kiire tagasiside, millest õppida ning võimaldab nädalast nädalasse tõhusamalt tegutseda;
  • luua arendava ja toetava töökeskkonna, mida inimesed jäävad hea sõnaga meenutama, kui on asunud tööle teistesse organisatsioonidesse

Martin ei ole edukas vaid äris. Ta on purjetamises Eesti meister ning Euroopa (EM-i 5. koht) ja maailma (MM-i 5. koht) teravaimas tipus. Ta teab, et võidavad vaid need meeskonnad, kes on treenitud võitma ja kes suudavad kogu võistluse hoida distsiplineeritult fookust. Sõita kiiresti hetkes, kuid samas näevad ja panevad tähele muutusi, et õigel ajal olla õiges kohas, kus muutuv tuul neile eelise loob.

Martin teab, et eesmärkide saavutamine on kui maratoni läbimine. Tulenevalt seatud sihist tuleb valida tempo ning siis selles tempos kogu distants läbida. Juhul, kui soov on kiirema tempoga liikuda, on selleks vaja enda ja meeskonna võimekus viia uuele tasemele ehk sihipäraselt treenida.

VAATAMISEKS REGISTREERU JA SAAD
KOHESE JUURDEPÄÄSU

© Empowerment 2024 | Empowering tomorrow’s champions of change

EMPOWERING YOUR TEAM, YOUR TIME AND LIFE