Parim võimalus juhile äri kasvatamiseks volatiilses majanduskeskkonnas

Level Up!

juhi salajane konkurentsieelis

  6. juuni, kell 14:00

Osale 90-päevases väljakutses koos teiste juhtidega
ning lahenda oma suurim äriline takistus


Sina valid oma suurima ärilise väljakutse ning meie võimendame omakorda lahenduse teekonda maailma parimatele praktikatele tuginevate süsteemide, know-how ja tippjuhina kogenud ning karastunud treeneriga.

90 päeva jooksul
rakendad juhina ettevõttes maailma parimatele juhtimispraktikatele tuginevad süsteemid, mille tulemusena sinu meeskonna elluviimise võimekus kasvab üle 2 korra!

T​
ulemused ja progress on treeningprogrammi läbides üheselt mõõdetavad.


Välju juhina oravarattast ning võida aega juurde, tegelemaks kõige olulisemate asjadega ehk ettevõtte kasvatamisegaKellele Level Up sobib?​

Level Up on treeningprogramm 5-8 juhist koosnevale grupile. See programm ei ole koolitus, vaid on treening, millel on mõõdetavad tulemused. Mõõdame tulemuslikkust ja progressi globaalselt tippjuhtide poolt heaks kiidetud PoWeR Score metoodika abil.

See treeningprogramm on sulle, kui tunned end juhina kui "oravarattas" jooksmas või kui soovid ettevõtte kiiremini kasvama panna, kuid ei tea kust alustada. See on sulle ka siis kui oled juba teinud juhtimises palju uuendusi, kuid soovid seda süsteemsemaks muuta.

See on arenguprogramm juhile ... 

 • ​kes mõistab, et ettevõtte edukus sõltub juhtimise kvaliteedist
 • ​kes soovib luua ettevõttele​ konkurentsieelise
 • ​kel on tahe märgatavalt tõsta oma ettevõtte ja juhtmeeskonna elluviimise võimekust
 • ​kes soovib saavutada konkurentidest oluliselt paremaid tulemusi


Kas tunned vahel, et oleme mitmendat aastat ettevõttega justkui samas kohas ning märgatavat arenguhüpet ei ole toimunud?

Sel juhul oled õiges kohas, sest just nüüd on arenguhüppeks suurepärane võimalus. Lihtsalt usalda metoodikat, protsessi ja rohke tippjuhikogemusega treenerit.


Treeningprogrammis lood eeldused ettevõtte kiiremaks kasvuks
ning tõstad märgatavalt töötajate pühendumust ja innustumust. Saad seda muutust ja dünaamikat hakata edaspidi ka mõõtma.

Kiire arengu eeldusteks on selgus eesmärkides, rollides ning normides. Selle tulemusena tekivad autonoomsed meeskonnad ning meeskondadel tekib uus elluviimise kultuur.

Juhtide treeneri Anti Orava juhendamisel rakendad tõhusalt 90 päevaga maailma parimatele praktikatele tuginevad süsteemid ja metoodikad oma ettevõttes.

Millist kasu saan?

Arenguprogramm Level Up on grupitreening, mille käigus juht omandab võimekuse oma ettevõttes juhtimissüsteemi muudatused koos juhtmeeskonnaga ise ellu viia.

Programmis on sulle toeks treener ning sarnaselt mõtlevad teised juhid, kellega seda arenguteekonda koos käia. Sul jääb peale muudatuste rohkem aega olulisele ehk ettevõtte arenguteemadega tegelemiseks.

Mis tõendab, et olen kasu saanud?

Arenguprogramm Level Up on loodud tulemuste saavutamiseks!

Garanteerime omalt poolt, et arenguprogrammi läbimisega kaasnevad muudatused sinu meeskonnaliikmete mõtteviisis, käitumises, harjumustes, mis on elluviimise võimekuse ja kasvu eelduseks


Meie klientide poolt enim kasutatud lause meie kohta on "Empowerment aitas meil soovitud eesmärgid KIIREMINI saavutada".

MILLISEID TULEMUSI KLIENDID ON SAAVUTANUD?

Programmi ülesehitus

 • IGA NÄDAL: kontakttreening (3h) nädala teemal
 • ÜLE NÄDALA: 1:1 vestlus treeneriga (virtuaalne, 1h)

 • GRUPI SUURUS: 5 - 8 juhti
 • TREENINGU ASUKOHT: Tallinna kesklinn (Maakri WIP)
 • SOCIAL: ​Programmis osalevate juhtide ettevõtete külastused 
 • PROGRAMMI ALGUS: ​märts 2024

NB! Vabad kohad täituvad kiiresti!

Teeme kõne ja tuvastame koos sinu suurimad ärilised väljakutsed juba enne treeningprogrammi

Arenguprogrammi viib läbi
ANTI ORAV, juhtide treener

GetBigFast arenguprogrammi viib läbi Empowermenti juhtide treener Anti Orav, kes on enam kui 25 aastat juhtinud erinevaid meeskondi ning ettevõtteid, kus on pühendunud inimesed ning mis on teinud läbi suurepärase arengu.


Antil on olnud oluline roll juhi ja treenerina paljude ettevõtete edulugudes: Pipelife Balti 100 inimesega meeskonna ambitsiooniks oli 3-5 aastaga saavutada 2x käibe kasv ning muuta Tallinna tootmisüksus Põhjala regiooni tõhusaimaks. Selleks rakendati terviklikku juhtimissüsteemi GBF, mis andis neile vajalikud arengueeldused. Varem panustas Anti erinevates rollides toiduainetööstuse grupi ORKLA arengusse.

Peale lahkumist Pipelife juhi kohalt 2023. aasta juunikuus on Anti täielikult pühendunud peamiselt Eesti ettevõtete arengu toetamisele. Ta on mentoriks ja GetBigFast treeneriks järgmistele ettevõtetele: Flagmore, Progear, RoofitSolar, Soulteam, forkNAV jt.

Organisatsiooni ja inimeste arengu toetamist on Anti alati võtnud “isiklikult”. Juhiteel on olnud tema motoks: Inimesi arendades loome väärtust. Viimaste aastate kogemused kinnitavad tõekspidamist, et ettevõtte tulemuslikkuse märkimisväärne tõus eeldab kultuurimuudatust ja on võimalik vaid juhtimissüsteemi muutmise teel.

ANTI ORAV
juhtide treener
Empowerment

Teeme tasuta kõne ja tuvastame sinu suurimad ärilised väljakutsed ning arutame kuidas neid parimal moel lahendada

Vali sobiv pilet

Kohtade arv on piiratud, registreeru kohe

Pingutame kogu meeskonnaga selle nimel, et investeering piletisse tasub ennast 10X ära. 
Konverentsipäeva lõunaks on sul olemas konkurentsieelise valem,
mis aitab turuosa laiendada ning turbulentsetel aegadel hästi hakkama saada.

Pilet juhile

 • Kingituseks Silicon Valley juhtimistreeneri Bill Campbelli strateegiaraamat
 • ​Pileti hinnas kohvipausid ja snäkilaud
 • ​Sisaldab konverentsi salvestust (97 €)

Hind: 97€

Pilet personalijuhile
koos juhiga

 • Kingituseks 2 Silicon Valley juhtimistreeneri Bill Campbelli strateegiaraamatut
 • Pileti hinnas kohvipausid ja snäkilaud
 • Sisaldab konverentsi salvestused kahele (194 €)

Hind: 197 €

P.S. Kui ikka kahtled, siis võta kindlasti meiega ühendust ning arutame läbi, kas ja kuidas saame aidata sinu ettevõttel paremad tulemused saavutada.

P.P.S. Meie klientide poolt enim kasutatud lause meie kohta on "Empowerment aitas meil soovitud eesmärgid KIIREMINI saavutada."

Kui palju on väärt see kui peale treeningprogrammi läbimist suudate oma meeskonnaga tõsta käivet minimaalselt 10% või 20%?

Tõenäoliselt on see number kuuekohaline!?

© Empowerment 2024 | More Money, More Time, More Fun