livewebinar-logo-dark.png
webinar-cover.png

KOGEMUSLOO VAATAMISEKS TÄIDA PALUN VORM NING SAAD KOHESE JUURDEPÄÄSU!

NULLIST KAHE AASTAGA
BALTIKUMI TURULIIDRIKS?

Katre Kõvask jagab juhtimisprintsiipe, mis on aidanud tema meeskondadel mitu tippettevõtet üles ehitada

Kuidas ehitada edukaid tooteid mida inimesed armastavad ning edukaid ettevõtteid kus inimesed on kaasatud, inspireeritud ja pühendunud?

Kas tiksuda niisama koos turuga või seada endale ambitsioonikas eesmärk ja leida lahendused selle realiseerimiseks turu dünaamikale liigselt tähelepanu pööramata? Kuidas luua innustunud juhtmeeskond? Kuidas teha raskeid valikuid ja viia ellu muudatusi organisatsioonina nii, et iga liige aitab kaasa üksteise sihtide täitmisele? Kuidas luua juhtimiskultuur mis toetab ettevõtte edu nii turu tõusu kui languse faasis.

Katre on tugev turundaja

Katret intervjueerib tippjuhtide kasvutreener Anti Orav, kes teab Katret ja tema tegemisi isiklikult mitukümmend aastat kui mõlemad alustasid toiduainetööstuses turundajatena. Katre CV-s on AURA mahlad, Linnuse Kali, Premia jäätised jms. Hiljem viisid nende mõlema teed ettevõtete juhtimise juurde, kus Katre juhtis ettevõtteid Premia, Südameapteegid, Tere ja nüüd siis peale “seiklust” laevanduses taas toiduainetööstus - Yook.

Yook Production AS on Eesti toiduainetööstuse uusim ettevõte, kes on otsustanud revolutsiooni teha. Nende ambitsiooniks on teha parimat Põhjamaist kaerajooki ning saada Baltimaade esimese kaerajoogiettevõttena paari aastaga ses kasvavas segmendis turuliidriks.

Ettevõtte taga on eestimaised tuntud inimesed Armin Karu, Martin Kangur, Paavo Pettai ja Mark Eikner, kes koos pankade ja tugisüsteemidega investeerisid Türil asuvasse tootmisesse kokku 13 miljonit eurot.

Katre on andnud pika aja jooksul hindamatu panuse Eesti turundajate harimisse lektorina kõrgkoolides. Kõige muu kõrval on Katre kõrgel tasemel ka golfis.

Kui sinul või sinu meeskonnal on ambitsioonikad eesmärgid, siis vaata kindlasti seda inspireerivat kogemuslugu.

PS. Vaadake kogu juhtmeeskonnaga, nii saate kõik inimesed ühele lainepikkusele!

JÄRELVAATAMINE ON TASUTA, KUID VAJALIK ON
EELNEV REGISTREERUMINE

© Empowerment 2024 | Empowering tomorrow’s champions of change

EMPOWERING YOUR TEAM, YOUR TIME AND LIFE