BLOGIARTIKLID

Juht kui treener!

Ettevõtluses rakenduvad muudatused kiiresti. Need, kes enda juhtumispõhimõtete ümberkorraldamisega toime ei tule, tõrjutakse turul halastamatult mängust välja.

Energia on edu!

Meeskonnaspordi suurimaks iluks on see, kui ühel hetkel vallandub energia, mille tulemusena võidetakse vastaseid, kelle potentsiaal on kordades võimsam.

The Keeper Test - õiged inimesed meeskonda!

Kiiresti kasvavate ettevõtete tegemisi jälgides tekib küsimus, kuidas saavutatakse erakordne areng ning kuidas nad kiiret kasvu ohjavad? Mis on nende salajane edutegur ehk X-Factor?

Suurim vale juhtimises

Inimesi juhtida ja õpetada ei ole võimalik! Inimesed juhivad ennast ise ja õpivad vaid siis, kui nad seda tahavad, kui see on neile väärtuslik.

Kultuur õgib strateegia hommikusöögiks

Uue Strateegia elluviimiseks ei piisa heast plaanist, vaid selleks on vaja muuta organisatsioonis töötavate inimeste HOIAKUID ehk organisatsiooni kultuuri. Vastasel juhul rakendub Peter Druckeri öeldu “Kultuur õgib strateegia hommikusöögiks”. Sellest lõksust pääsemiseks on oluline nn rituaalide olemasolu, ehk kuidas juhid kommunikeerivad ja loovad organisatsioonis hoiakuid. Kuidas hoitakse inimeste FOOKUS eesmärgil, uue võimekuse loomisel? Kuidas saavutatakse organisatsiooni võimekus kiiresti reageerida uutele võimalustele ja tagada arenemisel sünkroonsus?

Miks äriplaanid ebaõnnestuvad?

Koosatud strateegiatest 90% ebaõnnestuvad. Probleemiks ei ole mitte nende koostamise kvaliteet, vaid organisatsiooni võimekus plaan ellu viia.

Ülestõusmine – aeg tagasisideks

“Sa oled see, millega sa tegeled. Ja sa teed just neid asju, mis on sinu fookuses” – Ben Horowitz

Produktiivne paranoia

Mille poolest eristuvad ettevõtted, mis suudavad läbi aastate jätkusuutlikult kasvada? Miks osade firmade jaoks toimib reegel – turud tõusevad ja langevad, meie kasvame ning areneme sellest hoolimata? Kas tegu on juhusega või on siin olemas mingi reeglipärasus?