BLOGIARTIKLID

Kapteni kadunud ajataju ehk ettevõte on lennuk, mille kapteniks on tema juht

Saamaks edaspidigi samu tulemusi, jätka selle tegemist, mida praegu teed. Saamaks teistsuguseid tulemusi, muuda oma käitumist, kuni saad soovitud tulemused.

Kingi endale elu ägedaim aasta - Tehtud!

Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et eelmise aasta detsembris kutsuti mind Aero Purjetajate Liidu kohtumisele, kus Marko Lillenthal käis välja ühe idee. Vahemerel on äge võistupurjetada - ilm on hea ja päeva lõpus saab sõpradega head õhtusööki nautida.

Mis kuradi kultuur?

Tuntud ameerika kirjanik ja filosoof David Foster Wallace'le on suurima tuntuse toonud, tema poolt 2005 aastal Kenyon College lõpetajatele peetud kõne, mis algab ühe väikese mõistulooga: Kaks noort kala ujuvad mööda jõge ning neile ujub vastu vanem kala, kes küsib viisakalt: "Hommikust mehed, kuidas vesi on?". Ujunud mõne aja mööda jõge edasi, küsib äkki üks noor kala teiselt: "Mis kuradi vesi?".

Ma olen iseenda poolt loodud kunstiteos

Auguste Rodinist kirjutatud raamat “Alasti tulin ma ...” on teos, mis mind noormehe eas oluliselt mõjutas. Raamatust on pärit sõna, juhtprogramm, mis mind on läbivalt käivitanud - KIRG.

Töötaja või inimene?

Kohtusin Sinne Naruskbergiga Teliast, kelle üheks suurimaks väljakutseks on see, kuidas muutnud töökorralduse juures mõista, mida inimesed tegelikult tunnevad.

Ära kutsu kurja karja

Ott on kirglik rallisõitja. Ta armastab kiirust, adrenaliini ning eriti väljakutseid, mida kurvilistel radadel sõitmine talle pakub. Ta on õppinud, et rallisõit ei ole lihtsalt kiirendamine ja kurvide läbimine, vaid see nõuab täielikku keskendumist õigetele asjadele ja fookust igal hetkel.

Vundament = FUNdament

Viimastel nädalatel on jäänud silma üks huvitav paradoks. Firmad, mis igapäevaselt tegelevad ehitusega, teavad kui oluline on maja rajamisel vundamendi kvaliteet. Samas, toovad nenede ettevõtetete juhid välja suurima väljakutsena õiged inimesed ja inimeste käitumise organisatsioonis.

Annetus

Tähelepanu ja tahe, need on kaks olulist asja, kui näitleja tahab teha suurepärast rolli - Kaareld Irdi, soovitus legendaarsele Lavakunsti kateedri 7. lennu lõpetajatele. Oled sa tähele pannud, et need inimesed, kes annetavad, saavad ka rohkem tagasi?