BLOGIARTIKLID

Juhi kuldaeg

Tänase postituse peakirja laenasin Aku Soraineni paari aasta tagusest ettekandest, milles ta räägib oma juhtimiskogemusest kriisiaegadel.

Selgus

Arvo on öelnud: „Tekstid on meist sõltumatud ja nad ootavad meid: igal inimesel on oma aeg, millal ta nende tekstideni jõuab. See kohtumine tuleb siis, kui neid tekste ei peeta enam kirjanduseks ega kunstiteoseks, vaid toetuspunktiks või mudeliks.“

Needus nimega evolutsioon

Muutustega kohanemisest on saanud varasemast veelgi kriitilisem võimekus just praegusel turbulentsel kobarkriiside perioodil, mil olud on hüppeliselt keerulisemaks muutunud.

Maagia on võimaluse andmises

Juhid on teadlikud, et kui nad tänases maailmas ei suuda kiiresti tabada toimuvaid muutusi väliskeskkonnas ning nendele operatiivselt reageerida, siis turg võetakse halastamatult üle uute tegijate poolt.

Kas ettevõtte kultuur toetab visiooni elluviimist või hoopis takistab seda?

“Becoming aware of your culture and managing it effectively is more than just a fun team-building activity. It is the key to your success”

Tulemuskaart – anna inimestele vabadus leida parim lahendus

Avaldan saladuse ühe väga efektiivse juhtimistöövahendi kohta. Paljud juhid on pidanud seda oma juhtimispraktikas tõeliseks läbimurdeks.

Nortali X-Factor

Olen mitu aastat järjest esitanud endale küsimuse, mis imega sai Nortal hakkama aastal 2010? Nad on tänaseks kasvanud samaväärsetest ettevõtetest 20 korda suuremaks! 2010 aastal oli Nortal sama suur kui Proekspert, Net Group või mõni teine tarkvara arendusmaja.

Kolm enam levinud põhjust, miks ettevõtetes raha põleb

Raha põlemine, õigemini raha põlemise peatamine on varasemast veelgi kriitilisemaks muutunud just praegusel turbulentsel kobarkriiside perioodil, sest olud on muutunud keerulisemaks.